Güncel Haberler

Perşembe, 07 Haziran 2018 21:55

Çocuk Şenliğinde Standımıza Yoğun İlgi

VAN Büyükşehir Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenen Çocuk Şenliğinde Çatak Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan stant büyük ilgi gördü.

 Tuşba İlçesi 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda yapılan şenliğe çocuklar ve aileleri büyük ilgi gösterdi. Şenlik kapsamında Çatak Halk Eğitim Merkezi olarak kurulan stant başta Van Valisi Murat Zorluoğlu olmak üzere şenliğe katılanlar tarafından ziyaret edildi. Kaymakam ve Belediye Başkanı Hacı Asım Akgül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş ve Halk Eğitim Müdürü Erkan Manto tarafından karşılanan ziyaretçiler usta öğreticiler ve kursiyerler tarafından hazırlanan ahşap oymacılığı ürünlerini yakından inceledi. Vali Zorluoğlu, ahşap oymacılığı atölyesinde hazırlanan ceviz ağacından yapılmış satranç takımıyla oğlu ile satranç oynadı. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül, çocuk şenliği boyunca kurulan stantta gösterilen performanstan dolayı Halk Eğitim Müdürü Erkan Manto ve çalışanlara teşekkür etti.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

12°C

Çatak

Güneşli

Nem: 62%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr