×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Cumartesi, 15 Haziran 2024 09:01

Eş Başkanlar Eraslan Ve Baran’dan Kurban Bayramı Mesajı

Bizi Asırlardır Birbirimize Bağlayan, Birbirimize Kardeş Kılan, Yardımlaşma Ve Dayanışma Ruhunu En Üst Seviyede Yaşatan Bayramlarımızdan Kurban Bayramına Bir Kez Daha Kavuşmanın Mutluluk Ve Heyecanını Yaşamaktayız.

Unutulmamalıdır Ki Bizler Çok Önemli Bir Coğrafyada Yaşayan Ve Geçmişinden Gururla Bahsedilen Köklü Bir Medeniyet Anlayışına Sahip Bir Milletiz. Bu İtibarla Geçmişimizin Bu Büyük Potansiyelini Yarınlara Taşıma Adına Önemli Misyonu Bir Araya Getiren Bayramların Huzur Ve Coşku İçerisinde Geçmesi Yegâne Temennimizdir.

Bu Vesileyle, Kurban Bayramının, İslam Âlemine Ve Tüm İnsanlığa Huzur, Barış Ve Kardeşlik Getirmesini Diliyor, Tüm İslam Aleminin Ve Çatak’lı Hemşerilerimin Kurban Bayramı’nı Kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr