×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Cumartesi, 15 Haziran 2024 08:50

Çatak Belediyesinden İhtiyaç Sahibi Ailelere Kurban Bayramı Yardımı

Çatak Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara kurban bayramı öncesi temel gıda malzemelerin yer aldığı yardım kolisi dağıtıldı.

Çatak Belediye Eş Başkanları Reşat Eraslan ve Gülten Baran, yardım kolilerinin hazırlanmasında görev alan Belediye çalışanlarını ziyaret etti. Hazırlanan yardım paketleri belediye personelleri tarafından araçlara yüklenerek Kurban Bayramı öncesi ilçe genelinde belirlenen dar gelirli ailelere teslim edilecek. Toplamda 600 yardım kolisi dağıtılacak.

Eş Başkanlar Eraslan ve Baran tarafından yapılan açıklamada;

“İlçemizde yaşayan tüm ihtiyaç sahibi ailelerin kapısını çalacağız. Zor zamanlardan geçiyoruz. Yaşam koşulları her geçen gün ağırlaşıyor. Belirlemiş olduğumuz pek çok aileye; gıda kolisi gönderimi yaptık. Amacımız, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın bayramda sofralarına katkıda bulunmaktır. Çünkü bu tür yardımların dayanışma ve yardımlaşma kültürünü pekiştirdiği düşüncesindeyiz. Bu bayramlar; yardıma ihtiyacı olan insanlara dokunabildiğimizde ve bütün insanlığın sevinci olduğunda anlam kazanmaktadır. Birlik ve beraberliğimizi arttırarak, herkesle kucaklaşmak bizleri daha da güçlü kılacaktır. Bu duygularla Tüm Çataklı vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte huzurlu bir Kurban Bayramı geçirmelerini temenni ediyoruz " ifadelerini kullandılar.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr