×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Pazartesi, 10 Haziran 2024 09:15

Çatak Belediyespor Futbolcularına Spor Malzeme Desteği

Çatak Belediye Eş Başkanları Belediyespor Kulübü, futbol takımı oyuncularına yeni forma ve spor malzemelerinden oluşan bir set hediye etti.

Cumhuriyet Mahallesi 15 Temmuz Mesire alanında yer alan Amatör futbol sahasında yapılan forma dağıtım törenine, Çatak Belediye Eş Başkanları Reşat Eraslan, Gülten Baran ve Belediye meclis üyeleri katıldı.

Eş Başkanlar ve Belediye meclis üyeleri Çatak Belediyesi Futbol takımlarında bulunan sporcularla yakından ilgilendi, sohbet etti. Sporcuların antrenman çalışmalarını izleyerek onlara eşlik ettiler.

Belediye Eş Başkanları Reşat Eraslan ve Gülten Baran forma dağıtımı sonrasında yaptığı açıklamada sporun çocukların ve gençlerin gelişiminde hayati rol oynadığını belirterek,

“Spor demek sağlık, disiplin, ekip ruhunun gelişmesi, galip gelmek ya da kaybetmeyi sindirebilmek demektir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın boş vakitlerini sporla değerlendirmeleri için biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.  İmkanlarımız dahilinde sporcularımıza elimizden gelen desteği veriyoruz. Bu kapsamda Belediyespor Kulübümüz Futbol Okulu'nda 7-18 yaş arası sporcularımıza 125 forma 20 futbol topu ve 40 antrenman yeleği desteğinde bulunduk.” İfadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Eş Başkanlar Eraslan, Baran ve meclis üyeleri, çocuklara formalarını dağıtarak fotoğraf çektirdi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr