×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Pazartesi, 03 Haziran 2024 09:19

Çatak’ta Kaldırım Bakım ve onarım Çalışmaları Başladı

Çatak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin farklı mahallelerinde bozulan ve yıpranan kaldırımlarda bakım-onarım çalışmalarını başlattı.

Çatak Belediyesi ekipleri, yağışlar, ağır tonajlı araçlar ve çeşitli sebeplerden ötürü parkesi bozulmuş ve kötü görüntü oluşturan kaldırımların, onarım çalışmalarını başlattı.  Onarım çalışmaları belirlenen program dâhilinde diğer mahallelerde devam edecek.

Çalışmaları vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda planladıklarını belirten Eş Başkanlar Eraslan ve Baran, “Vatandaşlarımızın bizden talep ettiği bozulan kaldırımların onarım çalışmalarını, ilgili birim müdürleri ile istişare ederek hızlı bir şekilde çalışmaları başlattık. Merkez mahallelerimizin genelinde vatandaşlarımız mağdur olmasın diye öncelik olarak kaldırımları ve hasarlı olan yolları onarıyoruz.  Belediye Ekiplerimiz onarım çalışmalarına ilk olarak İlçe merkez mahallerimizden Cumhuriyet Mahalle’mizde başladı. Kaldırım bakım ve onarım çalışmalarımız belirli bir program çerçevesinde diğer mahallelerimizde de devam edecek” ifadelerini kullandılar.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr