×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Pazar, 21 Nisan 2024 19:50

Çatak'ta Çevre Temizliği Etkinliğine Davet

Çatak Belediyesi öncülüğünde “Doğa Harikası Çatak’ı Birlikte Temizleyelim” projesi kapsamında  Çatak Pervari karayolu üzerindeki Hayvan barınağının karşısında bulunan vahşi çöp biriktirme alanında ve çevresinde çöp toplama etkinliği gerçekleştirilecek. Temizlik etkinliğine katılmak isteyenler 27 Nisan Cumartesi günü Saat: 10:00’da Merkez cami önünde bulunan ücretsiz araçlar ile Temizlik yapılacak alana taşınacak. Burada Belediye çalışanları tarafından gerekli hijyenik ekipman sağlanacak ayrıca programa katılanlara yemek ve içecek ikramında bulunulacak.

Çatak Belediye Eş Başkanları Reşat Eraslan ve Gülten Baran Gelecek nesillerimize güzel, temiz bir gelecek bırakmak için Belediyemizce hazırlanan “Doğa Harikası Çatak’ı Birlikte Temizleyelim” projesi kapsamında farkındalık yaratmak ve çevre temizliğine dikkat çekmek için İlçenin vahşi çöp toplama alanında düzenleneceğimiz temizlik çalışmasına çevreye duyarlı tüm vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz.  İfadelerini kullandılar.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr