×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Cumartesi, 28 Ekim 2023 16:05

Başkan Şeylan’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Başkan Şeylan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Şanlı bir tarihe ve yüksek bir medeniyet birikimine sahip olan yüce milletimizin bayramını, özgürlük ve bağımsızlığımızın simgesi olan Cumhuriyet’imizin 100. Yıl dönümünü kutlamanın gururunu, coşkusunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Cumhuriyet, yanmış, yıkılmış, işgal edilmiş vatan toprakları üzerinde, Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde, milletimizin yeniden dirilişinin ifadesidir.
Millet olarak, bugün bunun haklı gurur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Ecdadımızın üstün gayret ve fedakârlıklarla kurdukları Cumhuriyet’imizin ilelebet payidar kalması, gelecek nesillerin milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetişmesi hepimizin en büyük hedefi ve arzusudur. Cumhuriyet, bağımsızlık ve hürriyetimizden asla taviz vermeyeceğimizin en büyük ifadesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyet’imizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyor tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını en içten duygularla kutluyorum”. Dedi

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr