×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Çarşamba, 18 Ekim 2023 17:36

Başkan Şeylan'dan Muhtarlar Günü Mesajı

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şeylan, mesajında, muhtarların yerel yönetimle vatandaşlar arasında iletişim köprüsü görevini üstlendiğini belirterek, muhtarların demokrasinin en temel taşı olduğunu vurguladı.

Başkan Şeylan “ İlçemizdeki Her mahallemize merkez ve kırsal ayırt etmeden eşit hizmet götürüyoruz. Çatak Belediyesi olarak Muhtarlarımızdan gelen talep ve isteklerini hızlı bir şekilde çözüyoruz. Talep ve istekleri hızlı şekilde çözmemizdeki en büyük faktör muhtarlarımızdır. Vatandaşlarımızla aramızda iletişim köprüsü görevini üstleniyorlar. Vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini takip ederek bizleri bilgilendiriyorlar. Biz de muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda vatandaşlarımızın sorunlarının giderilmesi için çözüm üretiyoruz. İlçemizin kalkınmasında büyük emekleri olan muhtarlarımızla yan yana çalışmaya ve halkımıza hizmet ulaştırmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle demokrasinin en temel taşı muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr