×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Perşembe, 28 Eylül 2023 18:07

Başkan Şeylan Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan AK Parti Gençlik Kolları İlçe Başkanı Kerem Sancar ile birlikte, talep ve önerileri değerlendirmek üzere rutin olarak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine devam ediyor.


Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan daha iyi hizmet sunmak için İş yerlerini tek tek ziyaret edip İlçe Esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla istişarelerde bulundu.  

Esnaf ziyaretinden sonra açıklamalarda bulunan Başkan Şeylan, “Belediyemizin yaptığı çalışmaları esnafımızla paylaştık. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu olduk. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz.” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar ise, “Belediye Başkanımızı işyerlerimizde görmek bizleri mutlu ediyor. Talep ve sorunları kendisine iletme fırsatı buluyoruz. Başkanımıza ve ekibine hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dediler.

Resim Galerisi

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr