×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Salı, 08 Ağustos 2023 10:47

Kadın Ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Biçek’den Çatak’a Ziyaret

Van Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Selma Biçek ve Şube Müdürü Aydan Önder Kaplanoğlu Çatak Belediyesi bünyesindeki Kadın futbol ve rafting sporcularını ziyaret etti.

 Başkan Biçek ve Şube Müdürü Aydan Önder ilk olarak Çatak Belediyesine geçerek Başkan Yardımcısı Cihan Yalçın ile bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Yalçın’dan Belediye bünyesinde bulunan Kadın futbol ve rafting sporları hakkında bilgi aldı. Kızların spora kazandırılması konusunda verilen hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan ve ekibine teşekkür ettiğini belirtti.

Başkan Biçek, Başkan Yardımcısı Yalçın ile birlikte antrenmanlarına devam eden kızları ziyaret ederek sporcu kızlar ile bir süre sohbet etti. Van Büyükşehir Belediyesi olarak destek vereceğini söyleyen Başkan Biçek, Futbol Takımındaki Kızlar ile futbol oynadıktan sonra rafting kurslarındaki kızlar ile botlara binerek Çatak çayında kürek çekti.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr