×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Cumartesi, 15 Temmuz 2023 15:48

Çatak'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde Anma Etkinlikleri

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) hain darbe girişiminin 7. yıldönümünde Van’ın Çatak İlçesinde çeşitli etkinlikler düzenlendi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde şehit olan asker, polis ve vatandaşlar için Çatak Merkez Camisi'nde mevlit okutuldu. Öğle namazı öncesi okutulan mevlidin ardından, Saat 12:30’da Çatak Hurkan Cafede şehit aileleri, gaziler ve ilçe protokolü yemekte bir araya geldi. Protokol üyeleri ve vatandaşlar tarafından  şehitlikler ziyaret edildi.  Saat 14: 00 da Çatak Belediye Spor Rafting takımı tarafından rafting gösterisi yapıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinliklerine İlçe Kaymakamı Sercan Sakarya, Eşi Duygu Sakarya, Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İnanç Marım ,  Jandarma Tabur Komutanı Binbaşı Gülali Çendik,  Emniyet Amiri Emre Altuntop, Hastane Başhekimi Ali Ertan, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ardan Kuncu, kurum amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr