×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Pazar, 04 Haziran 2023 18:50

Çatak'ta ‘Hayat Boyu Öğrenme Haftası' Sergisi

İlçemizde 1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri dahilinde yılsonu sergisi açıldı.

Çatak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde eğitim gören kursiyerlerin el emeği göz nuru ürünlerinden oluşan sergi; Çatak Kaymakamı Sercan Sakarya,Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan Van İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nuran Altan Göl, Van İl Milli Eğitim Hayat Boyu Öğrenmeden sorumlu Şube Müdürü Talat Toy , İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Sancaklı tarafından açıldı.

 Çatak 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkında açılan ve ahşap oymacılığından tel kırmaya, el örgülerinden yağlı boya tablolarına kadar yüzlerce ürün yer aldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ercüment Bozdemir yaptı. Akabinde protokol üyeleri tarafından sergi açılış kurdelesi kesilerek stantlar ve uygulama alanları protokol üyeleri ve misafirler tarafından tek tek gezildi. Sergi pastasının kesiminin ardından ilahilerin söylenmesi, tiyatro gösterisi, kuaför kursları tarafından düzenlenen defile, müzik yer aldı.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr