×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Salı, 18 Nisan 2023 17:54

Başkan Şeylan, İftar Programında Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan,  15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkında düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi

Çatak Belediyesi tarafından organize edilen iftar programına, Çatak Kaymakamı Sercan Sakarya, eşi Duygu Sakarya, Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, AK Parti ilçe Başkanı Ahmet Ardan Kuncu kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, İlçe Kaymakamı Sercan Sakarya ile birlikte birlik ve beraberliğe vesile olan iftar sofralarını tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet edip ramazan aylarını tebrik etti.

Başkan Şeylan, programa teşrif eden tüm herkese teşekkür ederek, "Ramazan'ın manevi ikliminden ve bereketinden hep birlikte istifade etmek için Ramazan boyunca iftar sofralarında buluştuk. Allaha çok şükür bu günde siz değerli hemşerilerimizle bir araya gelerek orucumuzu açtık. Rabbim yaptığımız hayırları tuttuğumuz oruçları kabul eylesin" dedi.


İftar ezanının okunması ile iftara geçildi. İftarın ardından İlçe Müftülüğü personeli tarafından okunan yemek duasıyla program son buldu.

 

 

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr