×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Cuma, 13 Ocak 2023 19:48

Kaymakam Sakarya ve Başkan Şeylan’dan Sırmalı Mahallesine Ziyaret

İlçe Kaymakamı Sercan Sakarya ve Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

 İlçe Kaymakamı Sercan Sakarya, Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İnanç Marım, İlçe Emniyet Amiri Emre Altuntop, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ardan Kuncu ile birlikte İlçe Merkezine 60 Km uzaklıkta bulunan Sırmalı Mahallesini ziyaret etti.

 Kaymakam Sakarya, Başkan Şeylan ve beraberindeki heyet vatandaşlar ile Cuma namazı kıldıktan sonra Sırmalı Mahalle Muhtarı Sait Şeylan’ın evinde toplanan mahalle sakinleri ile de bir araya geldi. Sohbet ortamında halkın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek istişarelerde bulundular.

 Kaymakam Sakarya, " Sizlerin bir ihtiyacı var mı, sorunlarınız, sıkıntılarınız var mı yerinde görmek için mahalle ziyaretlerini Belediye Başkanımız ve tüm kurum amirleri ile birlikte yapıyoruz. Amacımız Devlet elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamaktır. " dedi.

Başkan Şeylan, Van Büyükşehir Belediyesi ve Çatak Belediyesi tarafından Mahallede 2022 yılında yapılan çalışmalar ve 2023 yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Mahalle Muhtarı ve Vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinleyen Başkan Şeylan “Göreve geldiğimiz günden bu yana üzerinde durduğumuz en önemli konu vatandaş odaklı belediyecilik olmuştur. Hayata geçirdiğimiz projeleri muhtar ve sizlerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirirken, planlamaya aldığımız çalışmaları da yine sizlerin görüşlerini alarak gerçekleştireceğiz.” İfadelerini kullandı.

Ardından Sırmalı İlkokulunu ziyaret eden Kaymakam Sakarya ve Başkan Şeylan, okul müdüründen okulun fiziki yapısı ve öğrencilerin durumu hakkında bilgi aldı. Öğrenciler ile yakından ilgilenip çeşitli hediyeler vererek öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr