×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Salı, 10 Ocak 2023 16:25

Kaymakam Sakarya ve Başkan Şeylan Yapımı Devam Eden Çalışmaları Yerinde İnceledi

Çatak Kaymakamı Sercan Sakarya, Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan ve Belediye Başkan yardımcısı Cihan Yalçın ile birlikte, ilçede yapımı devam eden Rafting Eğitim Merkezi, Kapalı Spor Salonu Gençlik merkezi binalarını gezerek incelemelerde bulundu.

Kaymakam Sakarya ve Başkan Şeylan, yapımı devam eden inşaat binalarında incelemelerde bulunarak, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Eksiklerin ve aksaklıkların giderilmesi hususunda yetkililere talimatlar veren Kaymakam Sakarya,

“Çatak’ı kalkındırmak için Belediye Başkanımız ile sürekli istişare yapıyoruz. Belediye ve tüm kurumlarımız ile büyük bir uyum içerisinde canla başla çalışıyoruz,. Bugün Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan ve Başkan Yardımcısı ile birlikte Çatak’ta Vatandaşlarımızın özellikle gençlerimizin yararlanacakları Gençlik Merkezi, Kapalı Spor Salonu, özellikle İlçemizin turizm konusunda kalkınmasında önemli rol alacak Rafting Eğitim Merkezi inşaat çalışmalarını yerinde inceledik. Yatırımları ilçemize kazandıranlardan Allah razı olsun .” dedi.

Başkan Şeylan ise;

 Çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacağız.

Muhteşem doğası ve güzellikleriyle, Doğa Harikası Çatak’ı hak ettiği yere getirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Bölgemiz, İlimiz özellikle de İlçemizi Turizmde şaha kaldıracak Rafting Eğitim Merkezi inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere. Konaklamasıyla, tesisiyle, alanıyla birkaç ay sonra Rafting Parkurumuz dünyaca bilinen bir parkur olacak. Gençlik ve Spor Bakanımıza, Milletvekillerimize, Valimize, Kaymakamımıza bize inanıp destek veren emeği geçen göreve başladığımızdan beri bize her türlü desteği veren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr