×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Pazartesi, 11 Temmuz 2022 10:00

Çatak'ta Bayramlaşma

Çatak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut, Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlarla birlikte, görevi başında olan askerle ve polislerle bayramlaştı.

Kurban Bayramı dolayısıyla Merkez Taziye Evi’nde düzenlenen bayramlaşma törenine İlçe Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut, Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Volkan Kuyucugil, İlçe Emniyet Amiri Emre Altuntop, kurum amirleri, muhtarlar,AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ardan Kuncu, MHP ilçe Başkanı İlhan Özbek ve vatandaşlar katıldı.

İlçe Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut ve Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, bayramlaşma törenine katılanlarla tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.

Akgül, beraberindekilerle birlikte İlçe Emniyet Amirliği’ne geçerek polislerle bayramlaşmanın ardından Çatak Devlet Hastanesi’ndeki hastaların bayramını kutladı. Daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı’na geçerek nöbet tutan ve vatani görevini yapan askerlerin bayramını kutlayan Kaymakam Akgül, askerlerle birlikte çay içip sohbet ettikten sonra buradan ayrıldı.

Kaymakam Akbulut ve Başkan Şeylan, taziye evindeki bayramlaşmanın akabinde beraberindekilerle birlikte İlçe Emniyet Amirliği’ne geçerek polislerle bayramlaşmanın ardından Çatak Devlet Hastanesi’ndeki çalışanların, hastaların ve hasta yakınlarının bayramını kutladı. Daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı’na geçerek nöbet tutan ve vatani görevini yapan askerlerin bayramını kutladı. Bayramlaşma Programı son olarak Şehit Ailelerinin ziyareti ile son buldu.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr