×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Pazartesi, 02 May 2022 13:51

Çatak'ta Bayramlaşma

Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, İlçe protokolü ve vatandaşlarla birlikte; ilçe esnafını, hastanede yatan hastaları, görevi başında olan sağlık çalışanlarını, askeri personeli ve görev başında olan polislerle bayramlaştı.

Ramazan Bayramı dolayısıyla Merkez Taziye Evi’nde düzenlenen bayramlaşma törenine Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, ilçe jandarma Komutanı Süleyman Akdeniz, ilçe Emniyet Amiri Emre Altuntop, İlçe Müftüsü Abdullah Uzel, SYDV Müdürü Aydın Babur, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ardan Kuncu ve vatandaşlar katıldı. 

Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, bayramlaşma törenine katılanlarla tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı. Bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Şeylan;

 "Yardımlaşmanın, dayanışmanın, kardeşliğin daha da pekiştiği bu bayram gününde Allah’a hamdolsun ki birlikteyiz. Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm Çatak halkının ve sizlerin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Başkan Şeylan, taziye evindeki bayramlaşmanın akabinde beraberindekilerle birlikte Çatak Devlet Hastanesine geçerek, görevli sağlık çalışanlarının, hastanede yatan hastaların bayramını kutladı. Oradan İlçe Emniyet Amirliğine ve İlçe Jandarma Komutanlığı’na geçerek nöbet tutan polislerin ve askerlerin bayramını kutladı.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr