×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Salı, 12 Nisan 2022 15:28

Kanispi Şelalesi Yeni Yüzüne Kavuştu

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, Kanispi Şelale’sinde tamamlanan restorasyon çalışmalarını Başkan yardımcısı Cihan Yalçın’la birlikte ziyaret etti.

Yeni Yüzüne kavuşan Kanispi Şelalesi ile ilgili bilgiler veren Başkan Şeylan,

 “ Vatandaşların piknik ve dinlenme ihtiyacını karşılayarak sosyal yaşamına katkı sunacak olan farklı güzellikleri içinde barındıran Projemiz tamamlandı. Çatak’ın gezilecek görülecek yerlerinden başında olan Kanispi Şelalesi için Belediyemiz tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan restorasyon çalışmalarında kamelyalar, banklar, yeşil alan düzenlemeleri ve çocuk parkı bitti. Doğal yapıyı bozmadan güzelleştirmek ve zenginleştirmek adına önemli bir çalışmayı Belediye olarak tamamladık. Artık daha fazla turistin buraya gelmesini, bu doğa harikasını ziyaret etmesini bekliyoruz. Sadece hemşerilerimizin değil, dışarıdan gelen konuklarında vazgeçilmezi olacak. Herkesi bu eşsiz güzelliği keşfetmek üzere ilçemize bekliyoruz. " dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr