×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Çarşamba, 24 Kasım 2021 08:39

Başkan Şeylan Yol Yapım Çalışmasını Yerinde İnceledi

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, Van Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı Çatak Şantiye Şefi Hüseyin Duman ile birlikte İlçe merkezine 70 km uzaklıkta bulunan Sırmalı mahallesi ve 17 mezraya ulaşım sağlayan yolda devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Şeylan “ Bu bölgemize bizden önce hiç yatırım yapılmamıştı. Mahalle ve mezralarımızın yolunda sadece traktör ve arazi araçları gidebiliyordu, Araçların ve yayaların daha güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları amacıyla Van Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı Çatak Şantiye ekipleri tarafından yol genişletme ve stabilize çalışmaları hummalı bir şeklide devam ediyor, yol genişletme ve stabilize çalışmaları tamamlandığında, İnşallah sıcak asfaltımızı atıp yolu tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” Dedi.

 

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : catakbelediyesi@catak.bel.tr