×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Çarşamba, 14 Temmuz 2021 12:08

Başkan Şeylan, Yeni Açılacak Restoran ve Kafede İncelemelerde Bulundu

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ardan Kuncu ile birlikte Çatak Belediyesi tarafından Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesinde açılacak olan restoran ve kafeye giderek yapılan son düzenlemeleri yerinde inceledi.


Başkan Şeylan," Çatak Belediyesi olarak vatandaşlarımızın tabiatla iç içe; sevdikleri ve aileleriyle güzel vakitler geçirebilecekleri sağlıklı ortam ve uygun fiyatlarla hizmet verecek restoran ve kafenin açılışına sayılı günler kaldı. Bir kaç küçük dokunuşun kaldığı yeni sosyal tesisimizde misafirlerimizi ağırlamaya başlayacağız. Çalışanlar ile görüştük mobilyaların kurulumu bugün yarın biter. Görenleri kendisine hayran bırakan, saklı cennet olan İlçemizin gelişmesi için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Şimdiden ilçemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Vatandaşlarımıza hizmet verecek yeni restoran kafede;  kahvaltı, ızgara çeşitleri, balık ve soğuk –sıcak içecek menüsü ile hizmet verecek.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : destek@catak.bel.tr