Güncel Haberler

Pazar, 12 Ağustos 2018 20:52

Çatak'a 100 Oturma Bankı

Çatak Belediyesi, merkez ve kırsal mahallerde bulunan camii, taziye evleri, dere kenarları, hastane, sağlık ocakları ve devlet yurtlarına 100 adet oturma bankı dağıttı.

 Çatak Belediyesi ilçenin çehresini değiştirmek için yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. İlçenin yollarını standartlara uygun genişleten ve ışıklandıran belediye şimdi de ilçenin farklı bölgelerine 100 adet oturma bankı bıraktı. Yaptığı çalışmalarla ilçeyi modern bir merkez haline getiren Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül, son hizmetiyle yine taktir topladı.

 HER ŞEY VATANDAŞLARIMIZIN RAHATI İÇİN

Çatak Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül hizmetlerin vatandaşların rahatı için yapıldığını belirterek, "Vatandaşlarımızın cami ve hastane çıkışlarında veya bahçelerde istirahat ederken rahat etmelerini sağlamak amacıyla oturma bankları alımını gerçekleştirdik. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kurulumu ve montajı yapıldı. Bu banklardan, hastane bahçesinde yaşlı ve hastalar, okul bahçelerinde öğrenciler ve veliler, cami bahçelerinde namaza gelen vatandaşlar faydalanacak. İhtiyaç olan her bölgeye bu bankaları bırakacağız" dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Açık

19°C

Çatak

Açık

Nem: 26%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr