Güncel Haberler

Cumartesi, 11 Ağustos 2018 18:42

Rafting Takımına İş Adamından Forma Desteği

Van’da Hacı Beyli İnşaat firması sahibi Çataklı iş adamı Erdinç Bayat, Çatak  Belediyespor Rafting takımına forma desteğinde bulundu.

 Çatak'ta kurulan Belediyesporu ve bünyesindeki takımları iş adamları sahiplenmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Çataklı iş adamı Erdinç Bayat, Belediyespor rafting takımına 50 takım formayı törenle teslim etti. Törene Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan, Belediyespor Kulüp Başkanı Erdoğan Babur ve iş adamı Erdinç Bayat ve sporcular katıldı. Törende iş adamı Bayat, ilk olarak üzerinde ismi bulunan formayı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül'e hediye etti.  Akgül, "Memleketimizin bağrından çıkan ve Belediyespor rafting takımımıza katkıda bulunan hayırsever iş adamı Erdinç Bayat’a sporcularımıza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

 İş adamı Erdinç Bayat ise, geçen yıl kurulan rafting takımının bir çok başarıya imza attığını belirterek, bunun kendilerini gururlandırdığını belirterek, "Bu gençler bizim geleceğimizdir. Bundan dolayı bu gençlere yapılan her türlü destek geleceğe yapılan bir yatırımdır. Bu tür desteklerimiz sürecek" şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Açık

19°C

Çatak

Açık

Nem: 26%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr