Güncel Haberler

Pazar, 05 Ağustos 2018 21:34

Tayini Çıkan Ayyıldız, Kaymakam Akgül İle Vedalaştı

Çatak'ta 3 yıldır görev yapan Ziraat Bankası Şube Müdürü Cesim Ayyıldız, görev süresinin tamamlanmasının ardından tayininin çıktığı Gevaş İlçesi'ne gitmeden önce Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül'ü makamında ziyaret ederek vedalaştı.

 Ziyaret sırasında Akgül ve Ayyıldız, bir süre sohbet etti. Akgül, Ayyıldız'a yeni görev yerinde başarılar dileyerek, "Çatak'ta görev yaptığınız süreç içerisinde birbirinden güzel çalışmalarda beraber rol oynadık. Yapılan çalışmalarda desteğini hiçbir zaman esirgemeyen banka müdürümüze yeni görev yerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hem iş hayatında hem de normal hayatında ailesi ile birlikte başarılı yıllar diliyorum" dedi.

 Banka Şube Müdürü Cesim Ayyıldız ise Çatak’tan ayrılmanın zor olduğunu dile getirerek, "3 yıllık görev sürem boyunca, ilçede tek banka olmamız nedeniyle herkes ile abi kardeş olduk. Çatak'ın çok sıcak insanları var. Görev sürem boyunca özveri, çalışkanlık ve fedakârlıklarını esirgemeyen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca görev sürem boyunca ilgi ve alakalarını esirgemeyen başta mülki amirlerimize, hakim ve cumhuriyet savcılarımıza, mülki, adli ve idari kurum amir ve memurlarımıza, özel kurum ve kuruluşlarımıza Çatak halkına minnet, saygı ve sevgilerimi sunuyorum" dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

15°C

Çatak

Güneşli

Nem: 40%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr