Güncel Haberler

Cumartesi, 23 Haziran 2018 21:12

Çatak YBO’dan Yıl Sonu Resim Sergisi

Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Çatak Yatılı Bölge Okulu (YBO) Görsel Sanatlar Öğretmeni Özlem Ürgün ve öğrencilerinin düzenlediği resim sergisine katıldı.

YBO’da düzenlenen sergiye Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Eşi Demet Akgül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, Şube Müdürleri Şükriye Ersari, Metin Yaltay, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Erkan Manto, merkez okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş ve YBO Görsel Sanatlar Öğretmeni Özlem Ürgün tarafından serginin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetliler tarafından yıl boyunca öğrencilerin yapmış oldukları yağlı boya çalışmaları, Ebru sanatı görselleri ve pastel boyadan yaptıkları ürünler gezildi.

Kaymakam Akgül ve Ziyaretçiler görsel sanatlar öğretmeni Özlem Ürgün ve öğrencilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Birbirinden başarılı ve güzel resim çalışmalarını yakından inceleyen Akgül; Ebru Sanatı çalışması yaparak, “Ebru sanatı hakikaten zor yapılabilen bir resim dalı. Bu dalı öğrencilere sevdiren ve benimseten öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, öğrencilerimizi de yürekten kutluyorum. Etkinliği düzenleyen okul müdürünü, öğretmenleri ve öğrencileri yaptıkları güzel çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum.” Dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

22°C

Çatak

Güneşli

Nem: 20%

Rüzgar: 11.27 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr