Güncel Haberler

Perşembe, 14 Haziran 2018 22:13

Akgül’den Gençlere ziyaret

Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Cumhuriyet Mahallesi, Yatılı Bölge Okulu yolunda Çataklı gençler tarafından açılan semaver çay ocağını ziyaret ederek, onlarla sohbet etti.

Başkan Vekili Hacı Asım Akgül’e Gençleri ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan, Belediye Fen İşleri Müdürü Erdoğan Babur eşlik etti.

Göreve geldiği günden bugüne büyük küçük demeden her yaştan insana sarılıp hal hatır soran sorunlarını çözüme kavuşturan Kaymakam ve Başkan Vekili Akgül’ün bu yönü 7’den 70’e herkesin takdirini topluyor. Bir ziyaretini de Cumhuriyet Mahallesinde kamelyada gençler ile bir araya gelerek gerçekleştiren Kaymakam Akgül üniversiteye hazırlanan gençlerle bir süre çay içip sohbet etti.

Başarıyı elde etmek için ders çalışmaları gerektiğini belirten Akgül, gençlerle hayat tecrübesini paylaştı. Gençlere “Sizler bizler için çok önemlisiniz. Vatana, millete, topluma ve ailelerinize hayırlı bireyler olmalısınız. Bu uğurda çok gayret göstermeli ve çalışmalısınız. Bana Eğitim ve diğer konularda sorun ya da herhangi bir istekle gelirseniz İmkanlar dahilinde Hemen ilgili kurumlara talimatlar verir, çözüme kavuştururuz. Yeterki sizler çalışın. Sizlere eğitim hayatlarınızda başarı ve mutluluk diliyorum. “ Dedi.

Akgül, Sohbet sonunda gençlerin ve öğrencilerin istek ve taleplerini alarak sorunları tek tek not aldırıp ilgili kurumlara talimatlar verileceğini belirtti.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

12°C

Çatak

Güneşli

Nem: 62%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr