Güncel Haberler

Perşembe, 14 Haziran 2018 12:12

Şehit Yakınları Ve Gaziler Onuruna İftar Yemeği Verildi

Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül şehit yakınları, gaziler ve aileleriyle iftar programında bir araya geldi.

Çatak Sosyal ve Dayanışma Vakfı tarafından Yatılı Bölge Okulu yemekhanesinde düzenlenen iftar yemeğine, Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Hacı Asım Akgül, eşi Demet Akgül, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ömür Tekeli, AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur, İlçe Emniyet Amiri Emre Kayhan, Belediye Başkan yardımcısı Murat Okan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, SYDV Müdürü Aydın Babur, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

  İftar öncesi Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül ve Eşi Demet Akgül, iftar için kurulan masaları tek tek ziyaret ederek şehit yakınları ve misafirler ile sohbet edip hoş geldin dileklerini ilettiler

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, yemekten sonra yaptığı konuşmasında, canlarını ve kanlarını ülke için feda etmiş olan şehit ve vatan için yaralanmış gazilerimizin acılarına ortak olmak adına bir araya gelmiş bulunuyoruz. Birliğin beraberliğin, dostluğun ve dayanışmanın yaşandığı, ihtiyaç sahibi olanın halinin daha iyi anlaşıldığı zaman olan mübarek Ramazan ayını yaşamanın sevinci ve mutluluğu içindeyiz. Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanımızın bağımsızlığı ve bütünlüğü uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Gazilerimize ise sağlıklı, mutlu yıllar diliyorum” dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Parçalı Bulutlu

-13°C

Çatak

Parçalı Bulutlu

Nem: 95%

Rüzgar: 3.22 km/h

Van Haberleri

Mynet Van

Mynet'te YurtHaber Ana Sayfa Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr