Güncel Haberler

Perşembe, 07 Haziran 2018 22:09

Her Çocuk Bir Umuttur Derneği’nden Kaymakam Akgül’e Ziyaret

Her Çocuk Bir Umuttur Derneği Yönetim Kurulu  Başkanı Veysel Özaras, Genel Sekreter Burhan Bedir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş ve Şube Müdürü Metin Yaltay ile beraber Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül’ü makamında ziyaret etti.

 Dernek Başkanı Veysel Özaras Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül’e dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Akgül, Her Çocuk Bir Umuttur Dernek yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Reşan İlkokul öğrencilerine yaptıkları yardımları için teşekkür etti.

 ÇOCUKLARIMIZA UMUT OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Her Çocuk Bir Umuttur Derneği Başkanı Özaras çocuklara umut olmak için çalıştıklarını belirterek, "Çocuklarımıza eğitim konusunda umut olmak, onları bir nebzede olsa sevindirmek bizi çok mutlu etti. Derneğimize yapılan talepler doğrultusunda düzenli bir şekilde ilçelerimizde belirlediğimiz kırsal mahallelere gidip oradaki çocukları sevindirmek için çalışıyoruz. Vakıf, dernek ve kuruluşlar tarafından derneğimize bağış yapılıyor. Bizlerin aracılığı ile çocuklara umut, mutluluklarına ortak olmuş oluyorlar" dedi.

 Ziyaret sonunda dernek üyeleri tarafından, ziyaretin anısına Kaymakam Akgül'e kitap hediye edilip ardından toplu fotoğraf çekildi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

12°C

Çatak

Güneşli

Nem: 62%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr