Güncel Haberler

Perşembe, 07 Haziran 2018 22:06

Çatak’ta ‘Hikâye-i Kaymakam’ Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi

Çatak Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı’nın organizesiyle ’Hikâye-i Kaymakam’ adlı tiyatro oyunu sergilendi. Oyun izleyenler tarafından büyük ilgi gördü.

 Çatak Atatürk İlkokul konferans salonunda sahnelenen oyunu Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Eşi Demet Akgül, Cumhuriyet Savcısı Bekir Ozan Ayçiçek, Yüzbaşı Ömür Tekeli, ilçede görevli idareciler, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar birlikte izledi.

 Yönetmenliğini Metin Karaman’ın yaptığı Ömür Akkan, Muhlis Asan, Ceren Bayir, Selin Köktener, Sezen Ürgen, Hakan Fidan ve Ergin Yıldız’ın oynadığı tiyatro tek perdede sunuldu. İlçeye yeni atanan bir kaymakamın başından geçenlerin traji komik olarak anlatıldığı tiyatro oyunu, hem güldürdü hemde düşündürdü. Başarılı bir oyun ortaya koyan tiyatro ekibi unutulmaz bir gece yaşattıkları izleyicilerden büyük alkış aldı.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

12°C

Çatak

Güneşli

Nem: 62%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr