Güncel Haberler

Perşembe, 07 Haziran 2018 21:53

Beyaz TV Çatak’ın Güzelliklerini Ekranlarına Taşıdı

Birçok alanda yeniliklerin yaşandığı Çatak, ulusal televizyonların da haberlerine konu oluyor. Geçtiğimiz ay içerisinde düzenlenen Çatak Alabalık, bal, ceviz ve doğa festivali birçok ulusal kanalda haber olurken,  Beyaz TV en çok izlenen sabah haberlerinde iki gün boyunca Çatak’taki güzellikleri izleyicilerine sundu.

 Son yıllarda kaymakamlık ve belediye tarafından yapılan hizmetlerle cazibe merkezi haline gelen Çatak’ın güzellikleri basın tarafından da Türkiye ve dünyaya tanıtılıyor. Çatak’ta bu yıl 9.su düzenlenen Kanispi alabalık, bal, ceviz ve doğa festivaline gelen Beyaz TV Koordinatörü İsmail Çolak,  yaptığı haberlerle ilçenin tanıtımına büyük katkı sundu.

 RAFTİNG VE DOĞAL ÜRÜNLER ÖN PLANA ÇIKTI

 Haberlerinde, ilçenin tanıtımında raftingin çok büyük önem taşıdığını belirten Çolak, bal, ceviz ve alabalığın da ilçenin önemli değerleri arasında yer aldığını söyledi. İki gün boyunca Çatak’ın güzelliklerini ekranlarına taşıyan Beyaz TV Koordinatörü Çolak, Çatak’ın herkesin gelip görmesi gereken bir doğa harikası yer olduğuna dikkat çekti. Beyaz TV, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül ile yaptığı röportaja da geniş yer verdi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

12°C

Çatak

Güneşli

Nem: 62%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr