Güncel Haberler

Çarşamba, 09 May 2018 19:31

Akgül, Mahalle Mahalle Dolaşarak Sorunları Yerinde Tespit Ediyor

Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, sorunları yerinde tespit etmek ve vatandaşlarla hasbihal etmek için mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

 Akgül, bu kapsamda ilçeye 20 kilometre uzaklıktaki Görentaş Mahallesi'ne ziyaret gerçekleştirdi. Mahalle Muhtarı Bahri Caniş ve vatandaşlar tarafından karşılanan Akgül, toplantı yaparak öneri ve talepleri yerinde dinledi. Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlardan büyük ilgi gören Akgül, "Yapılan çalışmaları ve sorunları tespit etmek için Başkan Yardımcım Murat Okan ve kurum amirlerimiz ile birlikte ziyaretleri gerçekleştiriyoruz.  Ziyaretlerimize AK Parti ilçe Başkanı Tahsin Babur’da eşlik ediyor. Ziyaret edilmemiş merkez ve kırsal bir mahallemiz kalmayacak. Her mahalle ziyaretimizde olduğu gibi bu mahallemizde de hizmetler ve yürütülen projelerle ilgili bilgiler aktarıyoruz. Başkan Yardımcım Murat Okan talepleri not ediyor. Sorunlar en kısa sürede çözüme kavuşturuluyor" dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Parçalı Bulutlu

-13°C

Çatak

Parçalı Bulutlu

Nem: 95%

Rüzgar: 3.22 km/h

Van Haberleri

Mynet Van

Mynet'te YurtHaber Ana Sayfa Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr