Güncel Haberler

Çarşamba, 09 May 2018 18:43

Altın Ödüllü Satranç Turnuvası

Çatak Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından satranç turnuvası düzenlendi. Turnuvaya katılan 25 kişiden birinci olan, çeyrek altınla ödüllendirildi.

 Çatak Öğretmenevinde düzenlenen ve Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül'ün de katıldığı turnuva, ilginç ve renkli görüntülere sahne oldu. Çatak Satranç İlçe Temsilcisi Akın Bilgin'in başhakemliğini yaptığı turnuvada Emre Demetgül ve Betül Koska da hakem olarak görev aldı. İlgiyle izlenen turnuvada 1.Salih Bozdemir, 2. Ömer Yavuz, 3.Muammer Altuğ ve 4. Mustafa Bayat oldu. Turnuvada en iyi kadın oyuncu derecesini Ayten Gültekin elde etti. Dereceye giren sporcular, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül tarafından madalya ile ödüllendirilirken, turnuva birincisine ayrıca çeyrek altın verildi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Çoğunlukla Açık

18°C

Çatak

Çoğunlukla Açık

Nem: 37%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr