Güncel Haberler

Çarşamba, 09 May 2018 18:19

Vedaş'tan Akgül'e Ziyaret

Vangölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) Van Bölge Müdürü Emrullah Okuducu, Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili  Hacı Asım Akgül’ü ziyaret etti.

 Bölge Müdürü Okuducu'ya ziyarette, Vangölü Elektrik Parekende Satış Anonim Şirketi (VEPSAŞ) Bölge Müdürü Murat Taş, İl Müdürü Beytullah Özbayram ve teknik personel eşlik etti. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül'ü makamında ziyaret eden Okuducu ve ekibi Çatak'ta yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. İl Müdürü Beytullah Özbayram, Çatak’taki çalışmaları aynı hassasiyetle sürdüreceklerini belirterek, kurumlar ve vatandaşların memnuniyetinin çok önemli olduğunu ifade etti. Özbayram, "Günlük haftalık ve aylık olarak enerji konusunda ilçedeki her konuda Çatak İşletme Şefimiz Abdurezzak Selçuk ile istişare içindeyiz. Eskiye oranla enerji kesintilerimiz olmuyor. Çünkü birçok eskimiş enerji hatlarımızı yeniledik. Bu yıl da çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir.

 HATLAR YER ALTINA ALINACAK

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yapımı devam eden Mega Proje alanında enerji konusunda yaşanan sıkıntı ve sorunları anlattı. Ekiplerle birlikte Mega Proje kapsamında yapılacak mesire alanında incelemeler yapan Akgül, yapılması gereken çalışmaları tek tek anlattı. Akgül ve VEDAŞ ekibi burada bulunan enerji nakil hatlarının yer altına alınması yönünde de karar aldı.

 Ekipler ve Akgül, daha sonra Çatak Vedaş İşletme Şefi Abdulrezzak Selçuk tarafından Bilgi Mahallesi'ndeki Şelalede organize edilen yemeğe katıldı.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Çoğunlukla Açık

18°C

Çatak

Çoğunlukla Açık

Nem: 37%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr