Güncel Haberler

Çarşamba, 11 Nisan 2018 19:17

Akgül, DSİ Bölge Müdürü Şenol’u Ziyaret Etti

Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Devlet Su İşleri 17. Bölge Müdürü Yunus Şenol’u makamında ziyaret etti.

 DSİ 17. Bölge Müdürü Şenol tarafından kapıda karşılanan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül, bir süre makam odasında görüştü. Akgül, DSİ’nin ilçede yaptığı çalışmaların vatandaşlardan büyük takdir topladığını belirterek, “Özellikle dere kenarında ve tehlike arz eden bölgelerde yapılan istinat duvarları ile tehlikeli bölgelere korkulukların takılması vatandaşlarımız çok memnun etti. Ayrıca 2017 yılında başlayan Norduz ve Sorkin derelerindeki ıslah çalışmaları bu yıl devam ediyor. İlçemizde yaptığınız çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

 Bölge Müdürü Şenol ise Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül’ün yapılması gereken bazı hizmetleri kendilerine aktardığını ve gereğini yapacaklarını belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

22°C

Çatak

Güneşli

Nem: 20%

Rüzgar: 11.27 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr