Güncel Haberler

Salı, 10 Nisan 2018 17:19

Akgül, Halkoyunlarında Dereceye Giren Ekibi Makamında Kabul Etti

Van'da düzenlenen kulüpler arası Halkoyunları Yarışması'nda, gençler kategorisinde birinci olan ekibi Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül makamında ağırlayarak tebrik etti. 

 Edremit İlçesi'ndeki Nur Tatar Spor Salonunda düzenlenen kulüpler arası halk oyunları yarışmasında, Çatak Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü Gençlik Spor Kulübü ekibi 4 ayrı kategoride yarıştı. Usta öğreticiler Ferhan Ertaş ve Mesut Akdeniz'in çalıştırdığı ekip yarışma sonucunda  gençler kategorisinde il 1. olarak önümüzdeki günlerde Bingöl'de yapılacak  bölge birinciliği yarışmasında Van'ı temsil etmeye hak kazandı.

 BAŞARILI GENÇLERİ TEBRİK ETTİ

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, yarışmada başarı elde eden takımı, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Erkan Manto, usta öğreticiler Ferhan Aktaş ve Mesut Akdeniz'i makamında kabul etti. Gençlerin Çatak'ın tanıtımı açısından önemli bir başarıya imza attıklarını belirten Akgül, ekibin Bingöl'deki yarışmada da Van'ı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını ifade etti.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

22°C

Çatak

Güneşli

Nem: 20%

Rüzgar: 11.27 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr