Güncel Haberler

Salı, 10 Nisan 2018 16:58

Çatak Belediyespor Futbol Takımı Galibiyetle Başladı

Çatak Belediyespor Futbol Takımı, amatör liglerin başlaması öncesi Gevaşspor ile yaptığı hazırlık maçını kazanarak, galibiyetle başlayıp moral buldu.

 Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül'ün gençleri spora yönlendirmek için Belediyespor bünyesinde kurulan futbol takımı, her geçen gün başarı çıtasını biraz daha yükseltiyor. Amatör liglerin öncesi hazırlık maçlarına başlayan Çatakspor, Antrenör Erkan Eraslan yönetiminde ilk sınavını deplasmanda Gevaşspor karşısında verdi. Çekişmeli geçen maçta Çatakspor, Gevaşspor'u 8-6 mağlup ederek hazırlık maçlarına galibiyetle başladı.

 Amaçlarının 1. Amatör kümeye çıkmak olduğunu belirten Antrenör Eraslan, "Hazırlık maçlarımızı sürdüreceğiz. Çatakspor'un başarı çıtasını daha yukarı çıkarmak istiyoruz. 28 nisanda başlayacak 2. küme maçları öncesi gurubumuzda bulunan Gevaşspor'u güzel bir futbolla yenmeyi başardık. Bu bize moral oldu" dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

22°C

Çatak

Güneşli

Nem: 20%

Rüzgar: 11.27 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr