Güncel Haberler

Salı, 06 Şubat 2018 18:53

Ak Parti Bölge Koordinatörü Özyolcu’dan Akgül’e ziyaret

Ak Parti İl Koordinatörü Ağrı Eski Milletvekili Halil Özyolcu ve beraberindeki heyet Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül’ü makamında ziyaret etti.

KOORDİNATÖR HİZMETLERDEN ETKİLENDİ

AK Parti 22’nci dönem Ağrı Milletvekili ve AK Parti Van ve Hakkari Bölge Koordinatörü Halil Özyolcu, AK Parti ilçe yönetimi ile birlikte Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül’ü makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan ve hizmetlerden çok etkilenen Koordinatör Özyolcu, Akgül’ü tebrik etti.

Akgül, Çatak ile ilgili yapılması gereken hizmetleri kısa, orta ve uzun vadede planladıklarını, birçok projenin tamamlandığını belirterek, “Doğa Harikası şirin ilçemiz için hep birlikte el ele vererek hayırlı ve güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Ziyaretiniz bize moral vermiştir. Bundan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

10°C

Çatak

Güneşli

Nem: 76%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr