Güncel Haberler

Cumartesi, 03 Şubat 2018 20:05

Minik Öğrencilerden Başkan Akgül’e Anlamlı Teşekkür

Çatak Sevgi Anaokulu Müdürü Miray Manto, öğretmenler ve öğrenciler ile birlikte Kaymakam ve  Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül’ü makamında ziyaret ederek okullarına sundukları katkıdan dolayı teşekkür etti.

 Eğitime verdiği önemle eğitimcilerin taktirini toplayan Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül’e çok anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi. Sevgi Anaokulu Müdürü Miray Manto öğretmen ve öğrencileriyle birlikte Akgül’ü ziyaret etti. Müdür Manto burada yaptığı açıklamada, ”Sayın Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz bizim okulumuzun birçok eksiğini tamamladı. Ayrıca kermesimize büyük bir destek verdi. Kendisine teşekkür etmek için ziyaret ettik” dedi.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül, “Belediye olarak ilçedeki tüm okullarımıza Sayın Valimizin talimatıyla  destek verdik. Yaz tatili boyunca okulların eksikleri giderilerek tadilatlarını yaptırdık. Geleceğimizin teminatı olan aydınlık nesillerin yetiştiği eğitim yuvalarının koşullarını daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 Ziyaret sonunda öğretmen ve öğrencilerin birlikte yaptıkları tablo Akgül’e hediye edildi. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Açık

20°C

Çatak

Açık

Nem: 25%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr