Güncel Haberler

Cuma, 02 Şubat 2018 19:04

Polisle Öğretmenin Aşkı Evlilikle Taçlandı

Çatak Emniyet Amirliğinde görevli polis memuru Aziz Yılmaz Ersan ve Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu’nda matematik öğretmeni Adile Gökçe Çınar’ın aşkı evlilikle taçlandı.

Geçen yıl bir toplantıda tanışan polis memuru Aziz Yılmaz Ersan ile öğretmen Adile Gökçe Çınar’ın arkadaşlıkları aşka dönüştü. Ersan ve Çınar, bu aşklarını da ömür boyu sürecek bir birlikteliğe kavuşturmak için evlenmeye karar verdiler. Evlenmeye karar veren genç çiftin nikahını da Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül kıydı. Nikah töreni sonrası konuşan polis memuru Ersan, “Büyük aşkımızın nikahını Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Hacı Asım Akgül’ün kıyması, nikahımızı daha anlamlı ve unutulmaz kıldı.  Emniyet teşkilatında görevli amir, komiser, polis arkadaşlar ile Nehir Cafe Bistro sahibi İskender Akın’a yanımızda olup mutluluğumuza mutluluk kattıkları için çok teşekkür ederim” dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Açık

20°C

Çatak

Açık

Nem: 25%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr