Güncel Haberler

Cuma, 01 Aralık 2017 19:53

Akgül'den Öğretmenlere Anlamlı Ziyaret

Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül Öğretmenler Günü nedeniyle ilçe merkezindeki Hürriyet İlkokulu'nu ziyaret etti.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül'e ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş eşlik etti. Okul yöneticileri tarafından karşılanan Akgül ve Taş, öğretmenler odasında öğretmenlerle sohbet ederek günlerini kutladı. Mustafa Kemal Atatürk'ün baş öğretmen olduğunu hatırlatan Akgül,"Bugünlere gelmemizde büyük emekleri olan öğretmenlerimizin gününü kutluyorum. Çok zor bir göreviniz var. Büyük sorumluluklar gerektiriyor. Çünkü sizin yetiştirdiğiniz ve hamurunu yoğurmakta olduğunuz öğrenciler, bizlerin geleceğidir. O yüzden sizden, görevinizin ne kadar kutsal olduğunu görmenizi  ve bilmenizi istiyorum. Biz sürekli öğretmen ve öğrencilerin yanında olmak için gayret gösteriyoruz. Dilek ve isteklerinizi en kısa zamanda yerine getiriyoruz. Siz öğretmenlerin emeğinin karşılığı hiç bir şekilde ödenmez. Sizler için ne yapsak azdır” dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Açık

20°C

Çatak

Açık

Nem: 25%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr