Güncel Haberler

Cuma, 10 Kasım 2017 18:56

10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı düzenlendi

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79. yılı dolayısıyla, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Çatak’ta da anma programı düzenlendi.

Çatak Hükümet Konağı Önünde Çatak Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül’ün Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başlayan program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Atatürk İlkokulu Konferans Salonunda devam etti.

Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Binbaşı Jandarma Yunus Gündüz, İlçede görevli hâkim savcılar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşların katıldığı anma programında Atatürk İçin şiirler okunurken “Atatürk Orotoryosu” büyük beğeni topladı. Atatürk’ün sözlerinin yer aldığı video gösteriminden sonra Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirilmesi ile program son buldu.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Parçalı Bulutlu

0°C

Çatak

Parçalı Bulutlu

Nem: 64%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr