Güncel Haberler

Cumartesi, 30 Eylül 2017 19:27

Başkan Vekili Akgül,Hastanede Halil Okan'ı ziyaret etti

Çatak Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, kısmi felç geçiren Çatak Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan’ın babasını, tedavi gördüğü Dursun Odabaşı Tıp Merkezinde Ziyaret etti.

Kaymakam Ve Belediye Başkan Vekili Akgül, Eşi Demet Akgül ile birlikte yüksek tansiyon soncu kısmi felç geçiren Halil Okan'ı, tedavi gördüğü Dursun Odabaşı Tıp Merkezinde ziyaret ederek, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan’dan babasının sağlığı hakkında bilgi alıp acil şifalar diledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan, Kaymakamımızın Eşi ile birlikte babamı ziyaretleri bizleri çok mutlu etti. Geçen Cumartesi günü Babamın rahatsızlanması ile Çatak Devlet Hastane’sine gittik orda doktorlar ilk müdahaleyi yapıp vana sevk ettiler yapılan tetkik ve tahlillerden sonra yüksek tansiyon sebebi kısmi felç geçirdiğini öğrendik, Takdiri ilahi. Sağ olsunlar Sevenlerimiz dostlarımız ziyaret edip dualarıyla desteklerini sürdürüyor, Hastalık dönemlerinde moral motivasyon çok önemli. Moral sayesinde birçok hastalığın atlatılması kolaylaşıyor. İnşallah Babam en kısa sürede eski sağlığına kavuşur dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Çoğunlukla Güneşli

13°C

Çatak

Çoğunlukla Güneşli

Nem: 45%

Rüzgar: 11.27 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr