Güncel Haberler

Çarşamba, 13 Eylül 2017 15:06

Akgül, Halilan Aşiret Lideri Hasan Tomay’ın oğlu Enver Furkan Tomay 'ın nikahını kıydı.

Çatak Kaymakamı ve  Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Halilan Aşiret Lideri Hasan Tomay’ın oğlu Enver Furkan Tomay 'ın nikahını kıydı.

 Çatak Yatılı Bölge Okulu Bahçesinde düzenlenen Dilan Tomay ve Enver Furkan Tomay’ın Nikah Şahitliğini Kaymakm Akgül'ün eşi Demet Akgül, Ezdinan Aşiret Lideri M.Salih Özbek ve AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur yaptı.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül, " Bugün burada toplanan insanlar hepsi sizlerin mutluluğuna şahit olmak için bir araya geldiler, Saygı olunca sevgide olur, birbirinize olan sevginiz hiç bitmesin, ömür boyu mutluluklar diliyor, Her nikahta  Sayın Cumhurbaşkanımızın Tavsiyesini  hatırlatıyoruz en az 3 çocuk tavsiyesinde bulunuyoruz. Cenab-ı Allah sizleri, ailelerinizle hep mutlu kılsın. Öncelikle sizlere, sonra vatana, millete hayırlı evlatlar nasip etsin." dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

9°C

Çatak

Güneşli

Nem: 80%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr