Güncel Haberler

Cumartesi, 02 Eylül 2017 16:35

Başkan Vekili Akgül’ün Babur Ailesine Taziye Ziyareti

Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Hakkın Rahmetine Kavuşan AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur’un amcası Hamit Babur'un ailesi ve yakınlarına taziye ziyaretinde bulundu.

Taziye ziyaretinde Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül’e, İlçe Emniyet Amiri Emre Kayhan, Müftü İlhan Günay, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan savcı, hakimler, kamu görevlileri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar eşlik etti.

Başkan Vekili Akgül, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gördüğü sırada hakkın rahmetine kavuşan merhum Hamit Babur için Karşıyaka Mahallesi Taziye Evine giderek AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur ve yakınlarıyla bir araya geldi.

Babur Ailesinin acılarına ortak olmak için orada olduklarını belirten Akgül,

"Bizler birer aileyiz sizlerin acısı bizlerin acısıdır. Merhumun dünya yolculuğu sona ermiş. Umuyorum okunan Kuran'ı Kerim'ler ruhuna varır. İnşallah Rabbim günahlarını affeder ona cennet kapılarını açar. Merhuma Allahtan Rahmet, siz ailesine ve akrabalarına sabır diliyorum." Dedi.

Taziye dilekleri için memnuniyetlerini dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur;

"Sizler geldiniz, hoşgeldiniz. Ayağınıza yüreğinize sağlık. Belediye Başkan Vekili Kaymakamımızın dediği gibi bizler büyük bir aileyiz. Bu acı günümüzde bizleri yalnız bırakmadınız. Allah sizlerden razı olsun. İlçe Müftümüzün okumuş olduğu dualar inşallah yerine ulaşır. Allah hepinizden razı olsun." Dedi.

İlçe Müfütüsü İlhan Günay'ın tarafından okunan duaların ardından taziye ziyareti sona erdi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

22°C

Çatak

Güneşli

Nem: 20%

Rüzgar: 11.27 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr