Güncel Haberler

Çarşamba, 30 Ağustos 2017 17:49

Çatak'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı

30 Ağustos Zafer Bayramı, Van'ın Çatak ilçesinde de törenle kutlandı.


Çatak’ta 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, Hükümet Konağı bahçesinde Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başladı. Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Hacı Asım Akgül Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığının Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı jandarma Asb.Kd Çvş Resul Demir yaptı.
Program, Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül’ün kaymakamlık makamında tebrikleri kabulü ile sona erdi.

Hükümet konağı bahçesinde düzenlenen programa, Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Hacı Asım Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yunus Gündüz , Emniyet Amiri Emre Kayhan, AK Parti ilçe Başkanı Tahsin Babur, ilçede görev yapan komutanlar, daire amirleri, STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve okul müdürleri katıldı.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Çoğunlukla Açık

18°C

Çatak

Çoğunlukla Açık

Nem: 37%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr