Güncel Haberler

Cuma, 25 Ağustos 2017 21:37

Çatak Belediye Spor Rafting Takımı Türkiye şampiyonasında

Çatak Belediye Spor bünyesinde kurulan Rafting Takımı Türkiye Rafting şampiyonasına katıldı.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül'ün talimatıyla kurulan Çatak Belediye Spor bünyesindeki rafting takımı, Muğla'nın Dalaman İlçesi'nde yapılan şampiyonaya katıldı. 20 takımdan 150 sporcunun mücadele ettiği şampiyonanın 3'ncü ayak yarışlarına resmi olarak ilk defa giren Çatak Belediye Spor rafting takımı Süleyman Bayat başkanlığında 11 sporcu ile yarışlara katıldı. 

KUPA VE SERTİFİKA ALDILAR

Dalaman'da 2 parkur halinde gerçekleştirilen yarışlardan sonra sertifika alan sporcular, takım kupasını da alarak Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül'e taktim ettiler. Sporcuları tek tek tebrik eden Akgül, "Kısa zamanda kurmuş olduğumuz Belediye Spor sayesinde ilçemizin ismini Muğla’nın Dalaman İlçesi'nde düzenlenen rafting şampiyonasında geniş kitlelere duyurma fırsatımız oldu. İlçemizde Çatak Deresi'ndeki rafting parkurumuz Türkiye’nin ikinci büyük parkuru. Bundan dolayı ileriki zamanlarda ilçemizde bir ulusal rafting yarışmasının yapılması için girişimlerde bulunacağız. Umarım bizlerde uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapar ve oralara imzamızı atarız. Belediye Spor rafting takımını başarılarından dolayı tebrik ediyorum" dedi.

Akgül, konuşmasının ardından sporculara teşekkür belgesi verdi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

22°C

Çatak

Güneşli

Nem: 20%

Rüzgar: 11.27 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr