Güncel Haberler

Cuma, 25 Ağustos 2017 21:34

Akgül'den makam şoförü ve koruma polisine üstün başarı belgesi

Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül Koruma Polisi Mehmet Kalkan ve Makam Şoförü İsmet Kaya'ya törenle üstün başarı belgesi verdi.

Çatak Belediye Başkanlığı'nda düzenlenen ödül törenine, AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur ve Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan katıldı. 

Çatak Kaymakamlığında koruma görevini yapan Polis Memuru Mehmet Kalkan ve Makam Şoförü İsmet Kaya’ya belgelerini Kaymakam ve Belediye Baykan Vekili Hacı Asım Akgül verdi. Daha önce 3 kez başarı belgesi alan Kalkan ve Kaya'nın üstün başarı belgesini hak ettiğini belirten Akgül, 

"Görevli personele, görevleri esnasında göstermiş oldukları üstün gayret, başarılı çalışma, örnek tutum ve davranışları nedeniyle teşekkür ediyorum. Bu azimli çalışmamalarını bütün hayatları boyunca sürdürmelerini diliyorum." dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

22°C

Çatak

Güneşli

Nem: 20%

Rüzgar: 11.27 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr