Güncel Haberler

Çarşamba, 21 Haziran 2017 22:40

VASKİ Genel Müdürü Çatak'ta İncelemelerde Bulundu

VAN Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (VASKİ) Genel Müdürü Abdulvahap Gezgen beraberindeki heyetle birlikte Çatak İlçesi'nde incelemelerde bulundu.

Çatak'ta alt yapı konusunda yapılanlar ve yeni yapılacak yatırımları incelemek üzere VASKİ Genel Müdürü Abdulvahap Gezgen beraberindeki Genel Müdür Yardımcısı Emrah Çayırlı, Su Kanalizasyon Daire Başkanları Ömer Tokgöz, Murat Aslan, İçme Suları Şube Müdürü Bahattin Önder ile birlikte incelemelerde bulundu. Gezgen ve beraberindeki heyete VASKİ Çatak Şube Müdürü Tevfik Ergenç, Ak Parti İl Başkanı Tahsin Babur, Çatak Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan eşlik etti. 

Genel Müdür Gezgen ilk olarak beraberindeki heyet ve Çatak İlçesi'ndeki yetkililerle istişare toplantısı yaptı. Toplantıda görüş alış verişinde bulunan Gezgen, daha önce yapılan yatırımları yerinde inceledi. Buradan da yeni yapılacak alt yapı hizmetlerinin verileceği bölgeleri inceleyerek planlamalar yaptı.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

9°C

Çatak

Güneşli

Nem: 80%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr