Güncel Haberler

Cumartesi, 17 Haziran 2017 15:38

Çataklı Esnaftan Vatandaşa İftar

Ramazan ayında bir arada olmak, birlik ve beraberliği ve dayanışmayı pekiştirmek için verilen İftar yemeğine Çatak Belediye Başkan vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül, Eşi Demet Akgül, Hakim ve Savcılar, AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur, Kurum Amirleri, Emniyet Güçleri, Esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Yenilen iftar yemeğinin ardından esnaflar adına bir konuşma yapan Taş Kardeşler işletmecisi Abdulvahap Taş; “Çatak Belediye Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül’ün önerisi ile esnaflar olarak ilk defa böyle bir organizasyonda bulunduk.  Çok ’da iyi oldu. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için bu tür etkinlikleri yapmamız lazım. Çatak çok küçük bir ilçe 7’den 70’e herkes birbirini tanır. Bu etkinlikler bizi birbirimize daha fazla yakınlaştırıp, bizleri birbirimize kenetleyecek. İnşallah bu etkinlikler daim olur. İftar yemeğimize katılan, bizlerle beraber olan başta Belediye Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül’e ve tüm katılanlara teşekkür ediyoruz. Allah herkesten razı olsun.” dedi.

 Atatürk İlkokulu bahçesinde düzenlenen iftar yemeğinden sonra Çatak Belediye Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül ve AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur yemeğe katılan esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Kaymakam Akgül, Çatak esnafının her zaman birlik ve beraberlikten yana olduğunu belirterek, İlçemizin esnaflarını bir arada ve paylaşım içinde görmek çok önemli iftar yemeğini düzenleyen ve yemeğin verilmesinde katkısı olan tüm esnaflara teşekkür ediyor Tüm esnafımıza yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum." dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Açık

6°C

Çatak

Açık

Nem: 36%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr