Güncel Haberler

Cumartesi, 03 Haziran 2017 20:04

YBO Yıl Sonu Resim Sergisi Açıldı

Çatak Yatılı Bölge Okulu (YBO) Öğretmeleri Özlem Ürgün ve Nagihan Karaismail koordinatörlüğünde YBO öğrencilerinin yıl boyu yaptıkları yağlı boya, ebru ve pastel boyadan oluşan resim sergisi YBO sergi salonunda açıldı.

Yatılı Bölge Okulunda gerçekleştirilen resim sergisinin açılışına İlçe Belediye Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.


Açılışın ardından Sergiyi gezen Başkan Vekili Kaymakam Akgül ve açılışa katılan davetliler; inceledikleri resimler hakkında gerekli bilgileri öğretmen ve öğrencilerden aldılar. Yapılan çalışmaları çok beğendiğini ifade eden Akgül davetlerinden dolayı Okul Müdürü Fatih Gül’e teşekkür etti, yaptıkları güzel çalışmalardan dolayı da öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Bulutlu

8°C

Çatak

Bulutlu

Nem: 50%

Rüzgar: 17.70 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr