Güncel Haberler

Pazartesi, 29 May 2017 22:06

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı´nın Finali, Mehmet Akif Ersoy İmamhatip Ortaokulundan

Çatak Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarı sergisine; Çatak Belediye Başkan Vekili Kaymakamı Hacı Asım Akgül, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Aşçı, Hakim Ali Ataş, AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

     Görsel şölen şeklinde geçen fuarda davetliler öğrencilerin  sergiledikleri projeleri inceleyip  öğrencilerden yapmış oldukları çalışmalar hakkında  bilgi aldılar.

        İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Taş, “Bilgi Ortaokulu ile başlayıp Alacayar, Hürriyet, Kayaboğaz ve Yatılı Bölge Okulu Ortaokuluyla devam eden TÜBİTAK Bilim Fuarını Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ile final yaparak tamamlamış olduk. Bilim Fuarlarındaki eserlerin tamamı danışman öğretmenlerin gözetiminde öğrencilerin kendi emekleriyle hazırlamış oldukları eserlerdir. Yapmış oldukları bu güzel ve başarılı  çalışmalardan ötürü ve fuarın hazırlık ve ortaya çıkış sürecinde emeği geçen tüm okul müdürlerimize, öğretmen ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum." dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Bulutlu

8°C

Çatak

Bulutlu

Nem: 50%

Rüzgar: 17.70 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr